Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB Emplonet

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) TELEFONU (DARBAS TINKAMAS STUDENTAMS)

474-706 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

  • Profesionalus klientų aptarnavimas bei informacijos teikimas telefonu ir el. erdvėje;
  • Aktyvus reagavimas į kliento poreikius, klausimus;
  • Informacijos administravimas duomenų bazėse;
  • Galimas darbas nepilnu etatu.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas);
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo arba pardavimų srityje - privalumas;
  • Taisyklinga lietuvių kalba (žodžiu ir raštu);
  • Geros rusų/anglų kalbų žinios - privalumas;
  • Puikūs bendravimo, pardavimų įgūdžiai;
  • Aktyvumas, motyvacija tobulėti, orientacija į rezultatą;
  • Galimybė pradėti darbą 03.29 d.

Įmonė Jums siūlo

  • Įdomų darbą modernioje kompanijoje bei intensyvų mokymų ciklą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Energingus ir draugiškus kolegas, gerą darbo atmosferą;
  • Vertingą patirtį klientų aptarnavimo srityje.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

474-706 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientas - pasaulinis klientų aptarnavimo specialistas, kuris turi platų kontaktų centrų tinklą ir teikia klientų aptarnavimo, pardavimo, techninės pagalbos ir kreditų valdymo paslaugas, kviečia prisijungti prie klientų aptarnavimo komandos.