Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „BALTLED“

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilkaviškis - UAB „BALTLED“

Darbo pobūdis

  • Standartinių ir nestandartinių pardavimų užsakymų priėmimas ir vykdymo koordinavimas, produktų išsiuntimo koordinavimas;
  • Bendravimas su klientais telefonu bei elektroniniu paštu;
  • Duomenų registracija CRM, apskaitos ir kitose programose;
  • Komunikacija su logistikos, gamybos skyriais dėl prekių palaikymo ir likučio užtikrinimo.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje - būtina;
  • Darbo patirtis su CRM ir kitomis programomis;
  • Geri laiko planavimo įgudžiai;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, orientacija į rezultatus;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Patirtis dirbant su techniniais produktais - privalumas;
  • Lankstumas, gebėjimas dirbti komadoje ir savarankiškai, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

  • Puikią ir draugišką darbo aplinką;
  • Kūribingą ir atsidavusį kolektyvą;
  • Turėsi nenutrūkstamas mokymosi bei tobulėjimo galimybes nuolat sparčiai augančioje ir besikeičiančioje įmonėje!

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

UAB BaltLED – tai vienas didžiausių LED apšvietimo sprendimų vystytojų Baltijos šalyse, platinantis savo produkciją daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Įmonė užsiima sprendimų kūrimu, produktų tyrimu ir vystymu bei gamybos organizavimu.
Kuriame nestandartinius, kiekvienam klientui individualiai pritaikytus sprendimus. Didžiausias mūsų įkvėpimas - žinoti, kad savo klientams padedame rinkoje būti žingsniu priekyje.
Svarbiausia įmonės lyderystės ir mūsų sėkmės Led reklamos bei komercinio apšvietimo srityje sąlyga – stipri ir novatoriška komanda. Už viską, ką pasiekėme, esame dėkingi jai. Todėl mūsų durys atviros naujiems talentams, kurie mums padėtų kurti naujus tikslus ir iššūkius.
informacija apie UAB „BALTLED“
2730 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
45
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1431 €
25% uždirba 1431-2463 €
25% uždirba 2463-3314 €
25% uždirba nuo 3314 €