Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Darbo vieta

Ar norėtumėt:

kasdien sužinoti vis daugiau apie įdomiausius apšvietimo produktus, naujausias dizaino tendencijas, pritaikyti premium kategorijos sprendimus vis naujiems įdomiems klientų lūkesčiams, skirti pakankamai laiko kūrybiniams sprendimams jaunatviškoje komandoje?
Jus džiugina bendravimas estetiškoje aplinkoje su žinomais žmonėmis, vertinančiais išskirtinį dizainą ir kokybę?

Tuomet tapkite mūsų pripažinimo dalimi. Mes mokėsime įvertinti Jūsų pasiekimus ir karjeros lūkesčius, kartu tobulėsime, lankysimės pas gamintojus skirtingose šalyse ir pasaulinio lygio parodose.
Būkite stiprios, žinomos, kūrybiškos ir rezultatyvios komandos dalimi ! Juk tai Jums svarbu?

Štai, kas sudarytų Jūsų kasdienybę:

Susitiksite su į saloną ateinančiais klientais, sukursite pozityvią atmosferą bendravimui, parodysite, papasakosite apie produktus, pademonstruosite veikimą ir išsiaiškinsite kliento poreikius, kurie bus pagrindas projekto kūrybai.
Suderinsite projektą su klientu, koordinuosite sutarties vykdymą, bendrausite su klientu techniniais ir tiekimo klausimais. O tuomet įvertinsite pasiektus rezultatus ir suplanuosite pardavimus ateinančiam laikotarpiui.
Be abejonės, pasirūpinsite ir savo darbine aplinka, ir palaikysite puikius santykius su architektais.
Teks pasirūpinti duomenų suvedimu į įmonėje naudojamas informacines sistemas.

Darbas vyks sklandžiau, jei Jūs:

nuolat domitės interjero dizainu ir produkcija, kurią parduodate, nuolat gilinat savo žinias ir tas Jums patinka; profesionalus bendravimas – įprasta darbo priemonė, nustatote prioritetinius darbus savarankiškai ir susiplanuojate laiką, laikotės pažadų bet kokiu atveju, kiekvieną situaciją su klientu priimate kaip vertingą, pamokančią patirtį.

O jei dar turite panašaus darbo patirties, išmanote brėžinių kūrimo programas ir norite aukščiausio lygio pasitikėjimo Jūsų sprendimais – lauksime Jūsų cv nedelsiant.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (C.V.) iki 2016 m. lapkričio 7 d.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Delight LT"

Delight – žinomas vardas šviesos versle. Atstovaujame geriausius pasaulio gamintojus – Artemide, Foscarini, Diesel, XAL, Wever&Ducre, Danese Milano, Vistosi, Vibia - ir džiaugiamės jų pasitikėjimu. Premium kategorijos produktai ir interjero sprendimai skirti aukščiausią gyvenimo kokybę vertinantiems žmonėms.
Mes įkvepiame šviesai gyvybės, todėl mums ji nėra tik plika elektros lemputė. Mes tikime, jog šviesa keičia aplinką ir padeda ją prisijaukinti. Viskas, ko reikia – apgyvendinti šviesą savo namuose.
Daugiau apie mus: www.delight.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 1185€
46% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra liepos mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

Panašūs skelbimai: