MB „Verslo skambutis“

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

800-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Vilnius - MB „Verslo skambutis“

Darbo pobūdis

Darbas – bendrauti su klientais, spręsti jiems iškilusius klausimus ir problemas, padėti, patarti ir maloniai aptarnauti. Darbas reikalaujantis kantrybės, tolerancijos ir greitų sprendimų. Galima dirbti ofise Perkūnkiemio g. su mūsų šaunia komanda arba iš namų bet kokiame mieste po bandomojo laikotarpio. Aprūpiname visa reikalinga technika bei priemonėmis, tad tavo laisvė rinktis darbo vietą.
Mes dirbame 24/7, todėl galima pasirinkti sau tinkamiausią darbo laiką. Taip pat yra galimybė darbą derinti su studijomis. Darbas pilnu arba 0,5 etato. Be patirties apmokame, mokymų metu mokamas minimalus valandinis tarifas.
Tavo įgūdžiai: taisyklinga lietuvių kalba, gebėjimas dirbti kompiuteriu ir gretai orientuotis.
Tavo privalumai: skambučių operatoriaus darbo patirtis, geros anglų ir rusų kalbų žinios.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas greitai rasti sprendimą/atsakymą į iškylančias problemas;
  • Gebėjimas spręsti stresines situacijas;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir ją pritaikyti darbe;
  • Gebėjimas atlikti kelias užduotis vienu metu;
  • Anglų ir/arba rusų kalbos žinios;
  • Puiki lietuvių kalbos dikcija;
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Stalo futbolas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Nuo darbo rezultatų priklausantys priedai

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Už gerus darbo rezultatus mokami priedai prie algos.

,,Verslo skambutis"- specializuota klientų aptarnavimo įmonė. Mūsų paslaugų užsakovai veikia įvariose paslaugų sferuose : automobilio stovėjimo aikštelės, automobilio švaros paslaugos, bilietų platinimo paslaugos ir kt. Esame jaunas, ambicingas ir puikius rezultatus rodantis skambučių centras, tad jei esi atsakingas, darbštus bei siekiantis tik gerų rezultatų - laukiame Tavęs mūsų komandoje.
informacija apie MB „Verslo skambutis“
849 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.