Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Gera dovana“

Klientų aptarnavimo specialistas/ė

600-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Gera dovana“

Darbo pobūdis

  • Klientų bei partnerių užklausų valdymas el. paštu, telefonu ir gyvai klientui atvykus į biurą;
  • Užsakymų administravimas;
  • Siuntų ruošimas ir perdavimas kurjeriams;
  • Pagalba komandai bei vadovams.
  • Kitas administracinio pobūdžio darbas susijęs su įmonės veikla.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Laisvas bendravimas su klientais telefonu, el. paštu, kartais - gyvai;
  • Klientų aptarnavimo standartų ir etiketo išmanymas;
  • Pozityvumas, komunikabilumas, organizuotumas, atsakingumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Kalbos - taisyklinga lietuvių kalba, anglų kalba.
  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Patirtis administravimo ar klientų aptarnavimo srityse būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje įmonėje.
  • Geras darbo sąlygas.
  • Galimybę nuolat išbandyti įspūdžio dovanas.
  • Galimybę nuolat augti ir tobulėti.
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas

„Gera dovana” – dovanų čekių platinimo lyderė Lietuvoje nuo 2007 m., turinti filialus Latvijoje ir Lenkijoje. Mes dovanojame geras emocijas, naujus potyrius, nuostabiai praleistą laiką ir nepakartojamus įspūdžius. Turi idėjų? Įgyvendinkime jas kartu!
informacija apie UAB „Gera dovana“
2527 €
Vid. atlyginimas bruto
(66% didesnis už LT vidurkį)
136
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1282 €
25% uždirba 1282-1652 €
25% uždirba 1652-3114 €
25% uždirba nuo 3114 €