Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Delight LT“

Klientų aptarnavimo specialistas

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Delight LT“

Darbo pobūdis

Kurti apšvietimo sprendimus klientams, valdyti apšvietimo projekto eigą, užtikrinti aukčiausio lygio aptarnavimo kokybę, puoselėti salono apliką. Plačiau apie atsakomybes– susitikimo metu.

Reikalavimai

Nuoširdus noras padėti, profesionalus bendravimas, gebėjimas užbaigti pradėtus darbus, žodžio laikymasis, puikios lietuvių kalbos žinios ir kompiuterinis raštingumas.Jūsų užsienio kalbos, dizaino srities žinias ar išsilavinimą ir pardavėjo įgūdžius laikysime privalumais bei pokalbiui pakviesime greičiau.

Mes jums siūlome

Išsamūs apmokymai ir nauji įgūdžiai apie apšvietimo dizainą ir bei apšvietimo technologijų naujoves; komandos palaikymas ir pagalba; intelektualūs klientai; subalansuotas darbo krūvis ir sąžiningas atlyginimas bei finansinio motyvavimo sistema; Estetiška darbo aplinka. Siūlome vertingas patirtis pas gamintojus skirtingose šalyse ir pasaulinio lygio parodose bei ilgalaikę karjerą stabilioje komandoje.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
UAB „Delight LT“

UAB „Delight LT“

Prekiaudami garsiausių kompanijų produktais mes galime pasiūlyti pasaulyje pripažintų dizainerių, psichologų, inžinierių atradimus patirtį ir kūrybiškumą.

Mūsų tikslas nėra vien tik apšviesti erdvę. Mūsų tikslas - padėti apšvietimu susikurti aplinką, atitinkančią žmonių poreikius ir nuotaiką.

Naujausios šviesos technologijos ir dizaino sprendimai atskleidžia begalę naujų požiūrio į mūsų kasdienį gyvenimą aspektų. Entuziazmas, veržlumas, darbingumas, romantiškas svaigulys, optimizmas ir sentimentalumas - visos žmogiškos emocijos paklūsta šviesos dėsniams.

Mes prekiaujame unikalių techninių savybių bei pavyzdinio dizaino „Artemide“, „Foscarini“, "Occhio", "XAL", "Wever Ducre" gamintojų šviestuvais.