Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

Klientų aptarnavimo specialistas vokiečių kalba

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Komunikatas“

Darbo pobūdis

Esame įmonė, prekiaujanti „Personal care“ gaminiais JAV ir Europos prekybos platformose (Amazon, Ebay). Šiuo metu ieškome komandos nario, galinčio dirbti su klientų produktų vertinimo projektais, analizuoti produktų trūkumus, teikti pasiūlymus produktų tobulinimui, skatinti klientus palikti produkto įvertinimą.

  • Mandagiai paprašyti klientų įvertinti įsigytą produktą.
  • Bendrauti su klientais, kurių lūkesčių neatitiko mūsų produktas ir mandagiai paprašyti persvarstyti neigiamą įvertinimą.
  • Organizuoti naujo produkto įvertinimo kampanijas prekybos platformose (Pvz. Amazon Vine programa)
  • Nuolat stebėti įmonės produktų vertinimus, esant komentavimo galimybei pakomentuoti vertinimą.
  • Bendrauti su Amazon, Ebay support‘ais dėl neetiškų ar taisykles neatitinkančių vertinimų šalinimo.
  • Stebėti konkuruojančių produktų vertinimus.
  • Atsižvelgiant į klientų vertinimus, teikti pasiūlymus produktų tobulinimui.
  • Nuolat mokytis ir tobulėti bei gebėti prisitaikyti besikeičiame el. komercijos taisyklių pasaulyje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vokiečių kalbos mokėjimas
  • Galimybė dirbti ofise gyvai (atsižvelgiant į pandeminę situaciją)
  • Geros anglų kalbos žinios. Gebėjimas sklandžiai bendrauti telefonu.
  • Geros MS Excel žinios

Privalumai:
  • Patirtis dirbant el. komercijos srityje

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbo sritį, kurioje „kiekvieną dieną po naujieną“
  • Lankstų darbo grafiką neapsiribojant „8 – 17“
  • Galimybę išbandyti save ir kitose marketingo srityse, kaip naujų produktų kūrimas, įvedimas į rinką.

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas

UAB „Komunikatas“

Esame įmonė, prekiaujanti „Personal care“ gaminiais JAV ir Europos prekybos platformose (Amazon, Ebay).
informacija apie UAB „Komunikatas“
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.