Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Aukso lyra“

Klientų aptarnavimo specialistė (-as) 0,5 etato

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Aukso lyra“

Darbo pobūdis

Batukas.lt parduotuvėje darbo visada yra daug, bet jis prabėga akimirksniu. Turime begalę mažų ir didelių klientų su kuriais bendrauti reikia viso darbo metu. Parduosite daug prekių, nes dirbsite ne tik su savo parduotuvės asortimentu, bet galėsite užsakyti prekes ir iš kitų Batukas.lt parduotuvių.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu esi pozityvus, kiekvieną dieną norintis kažko naujo išmokti, gebi prisitaikyti kolektyve, esi susikoncentravęs į rezultatus, nori dirbti, užsidirbti ir būti įvertintas, siųsk CV ir mes pasikviesime į darbo pokalbį.
PRIVALUMAS - atidumas ir kruopštumas bei organizuotumas

Mes jums siūlome

Grafikus derinasi kolegės tarpusavyje, tačiau labiausiai tinkantis ir patinkantis grafikas visam kolektyvui, 2 darbo dienos, 2 laisvos dienos. Per mėnesį 2 laisvi šeštadieniai, 2 laisvi sekmadieniai.

Darbas prasideda antroje dienos pusėje.

Išdirbus metus laiko, prie algos prisideda papildoma premija, kuri kiekvienais metais didėja.

Atlyginimas po išlaikyto profesinio testo nuo 600 Eur į rankas pilnam etatui

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
UAB „Aukso lyra“

UAB „Aukso lyra“

Avalynė vaikams turi sukurti maksimalią laisvę, saugumą ir patogumą visais jų gyvenimo etapais. Batukas.lt profesionaliai aptarnaudamas ir padėdamas išsirinkti geriausią vaikučiui avalynės modelį, stengiasi tai įgyvendinti. Prekiaujame visame pasaulyje žymiais gamintojais tokiais kaip ECCO, GEOX, VIKING, SUPERFIT, BIOMECANICS ir t.t.
informacija apie UAB „Aukso lyra“
1430 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.