Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTO (-ĖS) ANGLŲ KALBA

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Pagrindinė Tavo užduotis šiame darbe bus susijusi su profesionaliu siuntų kompanijos klientų aptarnavimu.
Kokybišką klientų aptarnavimą įgyvendinsi:
- atsiliepdamas/-a į skambučius;
- suteikdamas/-a visapusišką informaciją klientams apie siuntą (siuntos vieta/ būklė/ pristatymo terminai);
- registruodamas/-a siuntą;
- bendradarbiaudamas/-a su kurjeriais (esant poreikiui).

Laukiam iš Tavęs žinių, jei:

- gali komunikuoti anglų kalba visiškai laisvai. Dirbsi su klientais iš Airijos, Olandijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, tad be anglų kalbos - nei iš vietos.
- vadovaujiesi "klientas visada teisus" koncepcija;
- gebi ne tik klausyti, bet ir girdėti. Tai puikiai pravers kliento poreikio išsiaiškinimui;
- esi kantrus/-i bei atsparus/-i kritikai. Orientacija į rezultatą yra Tavo tikslas, tad išmušti Tave iš vėžių yra pakankamai sudėtinga.
- "nepameti galvos" stresinėse situacijose. Kiekvienas klientas - unikalus, tad kontaktas su jais gali pareikalauti nestandartinio Tavo požiūrio.

Mes jums siūlome

- Mokymosi galimybes: prisijungus prie kolektyvo Tau bus suteikta 10 darbo dienų trunkanti mokymų programa (jos metu Tavo darbo grafikas bus 9.00-17.30);
- Slenkantį darbo grafiką: galimos tiek rytinės, tiek popietinės pamainos. Grafikas taip pat yra lanksčiai derinamas su studijomis/egzaminais.
- Draugišką ir tobulėti skatinančią darbo atmosferą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Informuojame, kad atrankos nepraėjusių kandidatų CV bus įtraukti į potencialių darbuotojų duomenų bazę.

UAB "Simplika"

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientė - vienas lyderiaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiantis profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas.

Panašūs skelbimai: