Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Ermitažas“

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADOVAS (-Ė)

Nuo 2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Ermitažas“

Darbo pobūdis

  • Klientų potyrio analizė, klientų potyrio gerinimo veiksmų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Klientų aptarnavimo standartų diegimas;
  • KPI nustatymas bei matavimo rodiklių tobulinimas;
  • Kokybės kontrolė: sistemingas komandos narių skambučių monitoringas, kokybės vertinimas, pokyčių siūlymas bei diegimas;
  • Komandos motyvacinės ir ugdymo sistemos vystymas;
  • Skyriaus plėtros valdymas. Naujų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojų įvedimo sistemos kūrimas: apmokymai, „onboarding“ ir t.t.

Reikalavimai

  • Patirtis vadovaujančioje pozicijoje klientų aptarnavimo ar skambučių centro veikloje;
  • Klientų aptarnavimo metrikų diegimo ir matavimo žinios bei patirtis;
  • Klientų aptarnavimo kokybės valdymo patirtis;
  • Lyderystės savybės, leidžiančios ugdyti komandą ir padedančios siekti komandinių rezultatų;
  • KPI ir SLA kūrimo ir diegimo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą prekybos įmonėje, vykdančioje savo veiklą tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetu;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas kuriant klientų aptarnavimo centrą;
  • Darbą su modernia Helpdesk sistema;
  • Papildomą motyvaciją priklausomai nuo rezultatų;
  • Smagią komandą.

Atlyginimas

Nuo 2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Premijos, priklausančios nuo pasiektų rezultatų

ERMITAŽAS - vienas didžiausių ir sparčiai besivystantis statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklas visoje Lietuvoje, kuriame galima rasti viską, ko reikia statybai, būsto įrengimui ir jo dekoravimui.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Ermitažas“.
Informuojame, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais, remdamiesi Jūsų sutikimu, išreikštu pateikiant šiuos duomenis, ir saugosime iki konkrečios atrankos pabaigos.
informacija apie UAB „Ermitažas“
1183 €
Vid. atlyginimas bruto
693
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 736 €
25% uždirba 736-888 €
25% uždirba 888-1300 €
25% uždirba nuo 1300 €