Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Elektrobalt“

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS DARBUI SU E-PARDUOTUVE

1400-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Elektrobalt“

Darbo pobūdis

Aktyvus klientų konsultavimas elektros instaliacijos ir elektrotechnikos prekių klausimais;
Kūrybingas nestandartinių pardavimo, klientų aptarnavimo situacijų sprendimas;
Ilgalaikių santykių su klientais palaikymas;
El. parduotuvės administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (privalumas – techninis);
Patirtis klientų aptarnavimo srityje (skambučių centre ir pan.) – didelis privalumas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, atsakomybė už savo darbo rezultatus, kruorštumas ir iniciatyvumas;
Gebėjimas teisingai susidėlioti prioritetus darbams, geras darbo laiko planavimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Darbą tarptautinėje, stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
Visapusiškus vidinius mokymus (įmonės procesai, asortimentas, reikalingos programos);
Galimybę savarankiškai organizuoti darbą, priimti sprendimus, profesinius iššūkius bei tobulėjimo galimybes;
Motyvacinį paketą (papildomą sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimus, motyvacinius renginius ir pan.);
Darbo užmokestį, priklausantį nuo jūsų įdirbio ir rezultatų.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo įdirbio ir rezultatų.

UAB "Elektrobalt" – tai specializuota didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti elektros instaliacijos ir elektrotechnikos gaminiais. Jau 25 metus sėkmingai veikianti įmonė yra viena iš didžiausių elektrotechnikos didmenininkų Lietuvoje: „Elektrobalt“ prekių asortimentą sudaro daugiau nei 300 000 prekių iš visiems gerai žinomų bei patikimų Europos gamintojų. Tarp jų galima rasti praktiškai visas elektros instaliacijos medžiagas, reikalingas pastatų statybai ar renovacijai. Nuo 2000 m. „Elektrobalt“ yra Vokietijos koncerno „Würth“ įmonių grupės dalis.
informacija apie UAB „Elektrobalt“
3159 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
97
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2187 €
25% uždirba 2187-2839 €
25% uždirba 2839-3494 €
25% uždirba nuo 3494 €