Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Arsenal Industrial“

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Arsenal Industrial“

Darbo pobūdis

Pasirūpins esamų klientų poreikiais išsiaiškindamas, padėdamas bei patardamas klientui pasirinkti tinkamus techninius sprendimus ir užtikrins sklandų klientų aptarnavimą.
valdys ir administruos klientų užsakymus, paslaugų pardavimo procesą;
organizuos ir vykdys sutarčių, priėmimo-perdavimo aktų, sąskaitų faktūrų sudarymą;
bendradarbiaus su kolegomis ir klientais sprendžiant kasdienines situacijas.

Reikalavimai darbuotojui

turi žinių ir supratimą statybos technikos srityje;
turi puikius bendravimo ir bendradarbiavimo su klientais ir kolegomis įgūdžius;
geba spręsti iškilusias problemas ir rasti sprendimus įvairiuose situacijose;
yra savarankiškas ir geba efektyviai planuoti savo darbą;
anglų, rusų kalbų mokėjimas taip pat būtų privalumas;
žino, kas yra kompiuterinis raštingumas.

Įmonė siūlo

Naujam komandos nariui mes siūlome:
konkurencingą atlygį: 900-1200 eur/mėn. į rankas, galimi priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų;
įdomų, dinamišką darbą jaunoje sėkmingai augančioje kompanijoje;
nedidelį, bet savą kolektyvą.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas

UAB Arsenal Industrial
informacija apie UAB „Arsenal Industrial“
2792 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.