Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.11.16

Darbo vieta

Darbo pobūdis

UAB "Iris" savo prekybos salone kartu su nauju medinių grindų ir parketo gamintoju steigia medinių grindų pardavimo skyrių. Reikalingas darbuotojas (-a), kuris dirbtų tik su šių grindų pardavimu. Tam būtinos profesionalios konsultacijos, stiprus produkto išmanymas. Gamintojas ypatingą dėmesį skiria pardavimų žmogaus paruošimui ir ugdymui, taiko itin patrauklią motyvacinę sistemą.
Didžiąją darbo dalį sudarytų klientų konsultavimas prekybos salone Švitrigailos 33/Panerių 33, bet pagal poreikį reiktų važiuoti ir į objektus.

Reikalavimai

  • Didelis privalumas būtų panašaus darbo patirtis, t.y. medinių ir pan. grindų pardavimas. Klientų aptarnavimo, kitokių apdailos medžiagų pardavimo patirtis - taip pat privalumas.

Mes jums siūlome

  • Bazinį atlyginimą nuo 700 Eur ir itin patrauklią nuo pardavimų priklausančią motyvacinę sistemą.
  • Darbą pažangioje kompanijoje ir tolerantiškoje aplinkoje.
  • Tarnybinį mobilųjį telefoną.
  • Realias karjeros perspektyvas.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Siųsti savo CV

UAB "IRIS"

UAB IRIS savo veiklą pradėjo 1991 metais ir nuo to laiko dinamiškai plečiasi, užsitarnaudama interjero apdailos ir statybinių medžiagų rinkoje patikimo ir atsakingo partnerio reputaciją. Šiandien IRIS yra vienas didžiausių prekybos centrų, o IRIS prekybos salonai įsikūrę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (apie 10000m2 prekybinio ploto). Daugiau www.iris.lt/iris/apie-iris/
Įmonėje vid. atlyginimas 741€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)
Visi UAB "IRIS" darbo skelbimai

Kiti įmonės darbo skelbimai: