Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Alfasteps“
Daugiau apie įmonę »

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

650-1250 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Alfasteps“

Vertės pasiūlymas Jums:

Mes esame tikra bendraminčių komanda – padedame vieni kitiems, bendradarbiaujame, bendraujame ir mus gerbia klientai. Užtikrinsime patogias darbo sąlygas, kokybiškas darbo priemones, patogų darbo grafiką, sąžiningą darbo užmokestį, pagarbą Jums bei dėmesį Jūsų poreikiams. Turėsite puikią galimybę susipažinti su daugeliu mūsų klientų, kurie dažnai žinomi žmonės, įdomios asmenybės. Ir pasirūpinsite savo sveikata sporto klube, prie kurio atsiradimo prisidėjo olimpiniai čempionai.
Tikimės, kad atsiųsite savo CV ir turėsime galimybę pasikalbėti gyvai. Pasirūpinsime Jūsų asmens duomenų saugumu.

Atsakomybių sritys:

Šiame darbe reikės atsakyti į susidomėjusių potencialių klientų skambučius, informuoti apie Alfasteps teikiamas paslaugas, privalumus ir pakviesti į susitikimą. Susitikimo metu - priimti klientą kaip laukiamiausią svečią ir profesionaliai parduoti idėją lankytis Alfasteps klube reguliariai. Taip pat tikimės, kad užtikrinsite profesionalų bendravimą su pastoviais klientais- priminsite apsilankymo laiką, pasidomėsite savijauta – užtikrinsite ilgalaikius santykius. O savo veiksmus fiksuosite klientų duomenų bazėje. Plačiau apie viską- susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite klientų aptarnavimo patirties, esate sportiškas (-a), maloniai bendraujate, esate komandinis žaidėjas ir norite dirbti smagiame kolektyve. Žinoma, norėtume, kad puikiai bendrautumėte lietuvių kalba tiek žodžiu, tiek raštu, o gal ir galėtumėt susikalbėti užsienio kalba.
Susitikime pasikalbėti – mums svarbu išgirsti ir Jūsų lūkesčius.

Atlyginimas

650-1250 €/mėn. į rankas
taikoma motyvacinė sistema

UAB „Alfasteps“

UAB „Alfasteps“ – tai vienintelis sporto klubas, sukurtas medicinos žinių pagrindu ir vienintelis paremtas olimpine patirtimi, kai sportas ir medicina dirba darnoje, siekant užtikrinti klientui didžiausią efektyvumą ir naudą. Mes rūpinamės traumų prevencija, visiems parenkame individualias sportines programas, paremtas medicinine konkretaus kliento situacija. Daugiau apie mus internetinėje svetainėje alfasteps.com/
Į komandą kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms: