Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UMEGA GROUP, AB

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Utena - UMEGA GROUP, AB

Darbo pobūdis

  • Profesionalus ir kokybiškas klientų aptarnavimo užtikrinimas, savalaikis aktualios informacijos pateikimas;
  • Užsakymų valdymas, atkrovimų dokumentų paruošimas (sąskaitos, važtaraščiai, CMR) bei krovinio dokumentų administravimas, eksporto procedūrų laikymasis;
  • Transporto organizavimas;
  • Darbas apskaitos programa Monitor;
  • Pagalba skyriaus darbuotojams, kiti vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, kruopštumas, paslaugumas, pozityvus mąstymas, noras siekti komandinių rezultatų;
  • Anglų ir rusų kalbos mokėjimas (pagrindai ir geriau);
  • Klientų aptarnavimo etikos išmanymas;
  • Aukštesnynis/aukštasis išsilavinimas (gali būti studentė/-as)
  • Geri darbo MS Office įgūdžiai.
Privalumai:
  • Eksporto procedūrų, eksporto dokumentų pildymo išmanymas;
  • Darbo apskaitos programa įgūdžiai;
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje.

Mes jums siūlome

  • Darbą jaunatviškoje ir draugiškoje komandoje;
  • Darbą didelėje, augančioje gamybos ir eksporto įmonėje su plačiomis karjeros galimybėmis;
  • Galimybę derinti studijas ir darbą;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Umega Group, AB šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 600 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien dirba trijuose įmonės padaliniuose:
Umega Agro,
SnolTherm (anksčiau AB "Utenos elektrotechnika),
Hennordic (anksčiau AB "Vienybė").
informacija apie UMEGA GROUP, AB
1512 €
Vid. atlyginimas bruto
535
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1091 €
25% uždirba 1091-1372 €
25% uždirba 1372-1650 €
25% uždirba nuo 1650 €