Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „REAVITA“
Daugiau apie įmonę »

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS)

600–800 Eur
Vilnius - UAB „REAVITA“

Verta tapti mūsų komandos nariu (-e):

Jei Jums svarbu savarankiškai planuoti savo veiklą, tiesiogiai įtakoti klientų aptarnavimo procesą – tobulinti, optimizuoti; jausti vadovų palaikymą bei pagalbą; jei norite užsitikrinti ilgalaikę karjerą finansiškai sėkmingoje kompanijoje, tuomet suteiksime visas reikalingas darbui priemones; sąžiningai atlyginsime už Jūsų darbą ir pasiektus rezultatus. Mūsų komandoje jausitės užtikrintai ir tinkamai įvertintas.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (C.V). Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės:

Administruoti gaunamas klientų užklausas el.paštu ir telefonu bei el.parduotuvėje, ruošti komercinius pasiūlymus; organizuoti užsakytų prekių pristatymą klientams, bendrauti su klientais, siekiant užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą; rūpintis įmonės dalyvavimu viešųjų pirkimų konkursuose.

Geriau sektųsi, jei:

Turite klientų aptarnavimo patirties panašioje verslo srityje; esate maloniai bendraujantis žmogus, gebantis išklausyti; norite padėti žmonėms ir Jums svarbu - laimingas klientas, greitai orientuojatės situacijoje ir kūrybiškai sprendžiate nestandartines situacijas. Tikimės, kad puikiai dirbate kompiuteriu, esate raštingas, galite susikalbėti užsienio kalba. Jūsų žinias viešųjų pirkimų srityje vertinsime kaip privalumą.

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB „REAVITA“

UAB „REAVITA“

UAB “Reavita” – šešerius metus iš eilės įvertinta “Gazelės” apdovanojimais, kaip greičiausiai auganti įmonė –įgyvendinanti naujus, ambicingus tikslus. Nuolat plečiamas biuro prekių asortimentas ir teikiamų paslaugų spektras, dėmesys kiekvieno kliento poreikiams ir ambicija klientų aptarnavime - “Kasdien bent procentu geriau” - visa tai padėjo užsitarnauti patikimo biuro prekių tiekėjo vardą Lietuvoje. Daugiau apie Reavitą:
Informacija apie UAB „REAVITA“
794 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Rokas Toomsalu

Panašūs skelbimai: