UAB „HEGELMANN TRANSPORTE“

KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė) VOKIEČIŲ KALBA

900-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „HEGELMANN TRANSPORTE“

Apie mus:

Hegelmann Group pirma Lietuvoje transporto ir logistikos įmonė įvertinta prestižiniu „Top Employer Lietuva“ sertifikatu. Pasaulyje pripažinto Nyderlandų instituto „Top Employers Institute" sertifikatai skiriami įmonėms už išskirtinai geras darbo sąlygas.

Nebijai iššūkių ir esi pasiruošęs augti kartu su mumis? Tuomet Hegelmann Group dukterinė įmonė Hegelmann Autotransporte, kuri užsiima automobilių pervežimu autovežiais, kviečia prie komandos prisijungti klientų vadybininką (-ę)!

Mes Tau patikėsime:

 • Glaudų bendravimą su esamais ir naujais įmonės klientais
 • Sėkmingą bendradarbiavimo užtikrinimą su tiekėjais
 • Aktyvią naujų klientų paiešką, naują kontraktų įvedimą
 • Klientų poreikių analizę
 • Veiklos ataskaitų ruošimą ir sekimą

Mes džiaugiamės, jei Tu:

 • Turi darbo patirties klientų aptarnavimo arba pardavimų srityje – privalumas
 • Sklandžiai bendrauji vokiečių ir anglų kalbomis – BŪTINA
 • Tavo motyvacija – siekti aukštų rezultatų ir tobulėti profesinėje srityje
 • Turi puikius komunikacinius ir derybinius įgūdžius, esi savarankiškas, gebi dirbti individualiai ir komandoje

Siūlome:

 • PATOGIĄ LOKACIJĄ. Lengvą susisiekimą nevairuojantiems, vairuojantiems - specialias aikšteles laikyti transportui. Ofisas - netoli nuo pagrindinių miesto arterijų - greitai pasiekiamų įvairių prekybos centrų, pramogų vietų ir parkų.
 • PAPILDOMŲ NAUDŲ PAKETĄ. Partnerių teikiamas nuolaidas grožio, sveikatingumo ir pramogų sferose.
 • GALIMYBĘ NEMOKAMAI STEBĖTI “ŽALGIRIO” KOMANDOS RUNGTYNES VIP ložėje bei dalyvauti kituose renginiuose su specialiomis kainomis.
 • BENDRYSTĘ. Tavo gyvenimo įvykis, tampa mūsų įvykiu. Palaikom, minim, švenčiam, prisidedam, nes mes - tikra komanda.
 • ŽINIAS. Kalbų kursus (individualiose arba mažose grupelėse), verslo ir asmeninio tobulinimosi programas įvairiose platformose, galimybę dalyvauti išoriniuose mokymuose, seminaruose, konferencijose. Semtis ilgametės patirties vidininiuose įmonės mokymuose bei akademijose.
 • KARJEROS GALIMYBES. Tarptautinę organizaciją, skatinančią augti ir tobulėti kartu.
 • AMBICINGĄ KOLEKTYVĄ. Palaikančią ir patyrusią komandą, kuri noriai dalijasi savo žiniomis, girdi Jūsų idėjas ir leidžia veikti.
 • ĮMONĖS VIDINĘ KULTŪRĄ, grįsta stipriomis vertybėmis - šeima, pagarba, tvarumu, progresu ir motyvacija.Darbo vieta: Agronomijos g. 55, KaunasSUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAISKandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas

UAB „HEGELMANN TRANSPORTE“

Individualūs spendimai laiku iš pirmų rankų! Remiantis šiuo principu, 1998 metais buvo įkurta „Hegelmann Group“. Pirmieji pervežimai specialiomis transporto priemonėmis paklojo mūsų įmonės pamatus.

2004 metais vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė buvo įkurta Lietuvos širdyje, Kaune. Dabar įmonė turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir toliau sparčiai plečiasi.

Mūsų tikslas – įvairių krovinių pervežimas skirtingomis transporto priemonėmis, todėl, siekdami išpildyti savo klientų lūkesčius, stengiamės išnaudoti visas galimybes.
Mūsų kolektyvas yra komanda, kuri atsakingai žvelgia į įmonės veiklą, vieningai eina užsibrėžto tikslo link ir siekia aukščiausių rezultatų. Visi įmonės darbuotojai kalba keliomis užsienio kalbomis, yra sumanūs ir kompetentingi specialistai, kurie drąsiai pasitinka profesinius iššūkius.

Jeigu nebijai iššūkių, esi atsakingas ir ieškai nuolatinio tobulėjimo profesinėje srityje prisijunk prie mūsų !www.hegelmann.lt

www.facebook.com/hegelmannlithuania/

Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (18)
informacija apie UAB „HEGELMANN TRANSPORTE“
1761 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
1385
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1370 €
25% uždirba 1370-1587 €
25% uždirba 1587-1820 €
25% uždirba nuo 1820 €

Jus taip pat gali sudominti: