Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB klinika „AGATAS“

Klinikos administratorė (-ius)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB klinika „AGATAS“

Darbo pobūdis

  • Klinikos veiklos organizavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas, pacientų vizitų kontrolė;
  • Pirminės informacijos teikimas, pacientų registracija telefonu, el. paštu, manodaktaras.lt sistema;
  • Dokumentacijos priežiūra ir pildymas;
  • Pirminių apskaitos dokumentų administravimas;
  • Malonus bendravimas su klinikoje besilankančiais pacientais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, savarankiškumas, komunikabilumas, pareigingumas;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Raštvedybos reikalavimų ir dokumentų rengimo taisyklių išmanymas;
  • Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas,
  • Labai geri anglų kalbos įgūdžiai.

Privalumai:

  • Rusų kalbos žinios;
  • Patirtis gydymo įstaigose.

Mes jums siūlome:

  • Draugišką ir visuomet pasirengusį padėti kolektyvą;
  • Modernią ir patogią darbo aplinką, malonią atmosferą;
  • Puikias darbo sąlygas.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
Atlyginimas bandomuoju laikotarpiu.
Galutinis susitarimas pasiekiamas atsižvelgiant į rezultatus bei motyvaciją dirbti.

Mūsų komandą sudaro 8 skirtingos grupės specialistų, suburtų vienam tikslui - padėti nugalėti skausmą.

Tai privati klinika, kurioje teikiama individuali priežiūra ir rūpestis.
Mūsų komandą vienija noras gydyti žmones, kenčiančius nuo lėtinio skausmo, novatoriškais gydymo būdais ir taip pat noras įrodyti, jog gyvenimas be skausmo - ĮMANOMAS.
informacija apie UAB klinika „AGATAS“
877 €
Vid. atlyginimas bruto
54
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 6 €
25% uždirba 6-185 €
25% uždirba 185-928 €
25% uždirba nuo 928 €