Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
InMedica grupė

Klinikos administratorė (-ius) - registratorė (-ius)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - InMedica grupė

Darbo pobūdis

  • Skambučių priėmimas, pirminės informacijos teikimas pacientams;
  • Pacientų registravimas gydytojų konsultacijoms ir medicininiams tyrimams;
  • Apmokėjimų administravimas, kasos operacijos;
  • Korespondencijos, el. pašto srauto valdymas, darbui reikalingų priemonių (kanceliarinių medžiagų) aprūpinimo užtikrinimas;
  • Aukštos klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis susijusi su tiesioginiu klientų aptarnavimu;
  • Iniciatyvumas, organizuotumas ir bei puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas.
  • Geros lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu.
  • Rusų kalbos mokėjimas.
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office įgūdžiai);

  • Galimybę dirbti vienoje stambiausių Lietuvoje privačių sveikatos priežiūros įmonių
  • Papildomą gerovės ir naudų paketą, specialias nuolaidas darbuotojams

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

84 klinikos tinklą įvairiuose šalies miestuose valdanti „InMedica“ grupė yra didžiausias privačios medicinos paslaugų teikėjas Lietuvoje. „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica“ grupę sudaro 66 šeimos medicinos centrai, 6 plataus profilio, 7 specializuotos, 5 „walk-in“ formato klinikos ir 3 laboratorijos.
„InMedica“ grupėje dirba daugiau kaip 2 900 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau nei 270 tūkst. registruotų pacientų.
informacija apie InMedica grupė
1805 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
705
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 192 €
25% uždirba 192-1195 €
25% uždirba 1195-2457 €
25% uždirba nuo 2457 €