Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „NAUJA ODA“

Klinikos administratorė/ius

800 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Vilnius - UAB „NAUJA ODA“

Darbo pobūdis

Šiame darbe reikės administruoti gydytojų grafikus, registruoti pacientus vizitui; rūpinsitės jaukia ir tvarkinga aplinka; užsakysite kanceliarines prekes; priimsite apmokėjimus (darbas su terminalu); ruošite raštus ir administruosite korespondenciją, bendradarbiausite su sveikatos draudimo partneriais - šio darbo galime apmokyti.
Gera nuotaika įžengus į kliniką ir jokio streso uždarant duris vakare.

Reikalavimai

Turite panašaus darbo patirties, inteligentiška asmenybė, puikiai dirbate kompiuteriu ir susikalbate lietuvių ir anglų kalbomis, lanksčiai sprendžiate klausimus ir pozityvus požiūris.

Mes jums siūlome

konkurencingą darbo užmokestį; motyvacinę sistemą.
puikias darbo sąlygas, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

UAB NAUJA ODA KLINIKA, estetinė dermatologija