Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Baltupių šeimos medicinos centras“

KLINIKOS REGISTRATORĖ (-IUS) - ADMINISTRATORĖ (-IUS)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltupių šeimos medicinos centras“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą Baltupių šeimos medicinos centre registratorei(-iui) - administratorei(-iui).

1. Darbas registratūroje: pacientų aptarnavimas telefonu ir gyvai, registravimas pas gydytojus, gydytojų darbo grafiko priežiūra, darbas su kasa ir Polis klinikos vidine sistema.
2. Administraciniai darbai tokie kaip įvairių ataskaitų užpildymas, duomenų apie veiklos rezultatus suvedimas ligonių kasoms, sandėlio ir prekių priežiūra, ir užsakymas jei trūksta.

Reikalavimai darbuotojui

Pagrindinis reikalavimai: klientų aptarnavimo patirtis, noras mokytis, atsakingumas ir kruopštumas.

Privalumas būtų (bet neprivaloma) jei turite patirties šiose sferose:
Darbas medicinos įstaigos registratūroje;
Darbas su Polis sistema;
Darbas su kasa;
Medicininių medicininių medžiagų ir prekių užsakymai (pirkimai);

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Baltupių šeimos medicinos centras - progresyvi nuo 2000m. veikianti medicinos įstaiga, teikianti šeimos gydytojo, odontologines, gydytojų specialistų, masažo, slaugos namuose, akušerijos bei kitas medicinines paslaugos.