Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė „LIREMA“

Klinikos valytoja (-as)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė „LIREMA“

Darbo pobūdis

Patalpų, operacinių valymas, dezinfekavimas.

Darbo valandos nuo 14 val iki 22 val.
galimas darbas puse etato nuo 18 val iki 22 val.

Skambinti telefonu

Reikalavimai darbuotojui

Kruopštumas, atsakingumas ir darbštumas;
Be žalingų įpročių;
Valymo darbo patirtis – privaloma;
Valymo cheminių priemonių išmanymas – privalumas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

Akių klinika Lirema, , , ,
Bendrovės pagrindinė veikla – akių ligų chirurginis gydymas.
informacija apie Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė „LIREMA“
3922 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
183
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1799 €
25% uždirba 1799-2400 €
25% uždirba 2400-4321 €
25% uždirba nuo 4321 €