Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Kokybės kontrolės specialistas (-ė)

1980-2970 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - Thermo Fisher Scientific
Kokybės kontrolės specialistas atlieka produktų, gaminamų pagal GGP, kokybės kontrolę. Kokybės kontrolės specialistas yra tiesiogiai susijęs su veiklomis, atliekamomis pagal GGP reikalavimus aseptinėje gamyboje.

Atsakomybės ir funkcijos:

1. Ruošia, atnaujina, tikrina kokybės kontrolės dokumentus remiantis ISO 13485 ir GGP reikalavimais.
2. Užtikrina laiku ir nuosekliai atliekamą produktų, gaminamų pagal GGP reikalavimus, kokybės kontrolę:
  • Tikrina produktų kokybę;
  • Vertina kokybės testų rezultatus;
  • Atsako ir užtikrina savalaikį produktų kokybės testų duomenų perdavimą.
3. Užtikrina ir atsako už tinkamą dokumentacijos rengimą, pildymą ir kontrolę:
  • Tikrina ir derina kokybės testų ir produktų techninę dokumentaciją;
  • Užtikrina ir atsako už kokybės sertifikatų produktams ruošimą.
4. Tinkamai ir laiku suveda duomenis į apskaitos sistemą
5. Koordinuoja ir atlieka produktų stabilumo tyrimus pagal patvirtintas programas, ruošia ataskaitas.
6. Užtikrina darbo metu sužinotos informacijos konfidencialumą.
7. Nedelsdamas informuoja tiesioginį vadovą apie visas nestandartines situacijas, susijusias su tiesioginėmis funkcijomis.
8. Teikia pasiūlymus, susijusius su vykdomų funkcijų bei padalinio veiklos tobulinimu.
9. Vykdo Bendrovės darbo tvarkos taisyklėse, procedūrose ir kt. vidaus dokumentuose numatytus reikalavimus, Bendrovės generalinio direktoriaus ir tiesioginių vadovų raštiškus bei žodinius nurodymus. Negalėdamas įvykdyti nurodymų, nedelsdamas apie tai praneša vadovams.

Kvalifikaciniai reikalavimai / Išsilavinimas / Patirtis:

  • Aukštasis universitetinis biologijos/chemijos/biochemijos išsilavinimas (magistras-privalumas).
  • Laboratorinio darbo patirtis.
  • Kokybės testams naudojamų metodų išmanymas ir mokėjimas.
  • Baltymų produktų savybių žinojimas (privalumas).
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu).
  • Puikus lietuvių kalbos mokėjimas ir komunikavimo įgūdžiai.
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
  • Kokybės vadybos sistemų standartų reikalavimų žinojimas.
  • Dokumentavimo principų išmanymas.

Įmonė siūlo:

  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką;
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje;
  • Galimybę į/iš darbo vykti nemokamu autobusu, 70 % kompensuojamus pietus įmonės valgykloje, vaišiname kava / arbata;
  • Motyvacinį papildomų naudų paketą (metinis priedas už rezultatus, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, sveikatos draudimas).

Atlyginimas

1980-2970 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Thermo Fisher Scientific

„Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (27)
informacija apie Thermo Fisher Scientific
2878 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
1529
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2084 €
25% uždirba 2084-2462 €
25% uždirba 2462-3318 €
25% uždirba nuo 3318 €