Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Balticsofa“

Kokybės kontrolierius (-ė) Švenčionėliuose

1140-1313 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Molėtai, Švenčionys, Utena - UAB „Balticsofa“

Darbo pobūdis:

  • Baldų gamybos technologinio proceso kontrolė ir kokybės užtrikrinimas
  • Situacijų susijusių su kontrole sprendimai
  • Kontrolės sistemos veikimo užtikrinimas ir tobulinimas
  • Galutinė, pagaminto gaminio kontrolė

VAŽIAVIMĄ iš tolimesnių rajonų kompensuojame

Reikalavimai

  • Kompiuterinis raštingumas
  • Produktų kokybės išmanymas ir tikrinimo patirtis
  • Pareigingumas, kruopštumas,atsakomybė ir greita orientacija

Privalumas:

  • Patirtis medienos, baldų, tekstilės pramonėje
  • Anglų kalbos pagrindai
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas technologijų srityje

Mes Jums siūlome:

  • Stabilų ir ilgalaikį darbą įmonėje, kurios nepaveikė Covid-19 ir karantinas. Mums krizės nebaisios!
  • Patogus darbo laikas 1 pamaina 8:00-16:30
  • Sąžiningai apmokamus viršvalandžius
  • Konkrečius ir geranoriškus vadovus bei draugišką ir padedantį kolektyvą
  • Visas reikiamas asmenines apsaugos priemones, darbo rūbus bei avalynę

JEI SUSIDOMĖJOTE, SKAMBINKITE MUMS TEL:
ARBA ATSIŲSKITE MUMS SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami BDAR numatyta tvarka, saugomi UAB Balticsofa personalo skyriuje ir nebus perduodami 3-iosioms šalims be kandidato sutikimo.
Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1140-1313 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Balticsofa" - danų kapitalo minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių - Skandinavijos šalis, Vokietiją, Daniją, Jungtinę Karalystę, netgi Jungtinius Arabų Emiratus ir Australiją.
Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų padaliniuose Vilniuje, Anykščiuose, Kurkleliuose ir Ariogaloje.
informacija apie UAB „Balticsofa“
444
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.