Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „FurnMaster“

Kokybės kontrolierius (-ė) (žaliavos baldų gamybai)

800-1090 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Marijampolė - UAB „FurnMaster“

Darbo pobūdis

Esate atidus smulkmenoms, kruopštus, iniciatyvus, turit stiprius asmeninius reikalavimus kokybei, gebate greitai mokytis, tuomet kviečiame jungtis prie mūsų.

Reikės vykdyti įvadinę gautų žaliavų kokybinių rodiklių kontrolę ir įvertinimą. Aktyviai dalyvauti sprendžiant kokybės problemas.
Pastaba: kai kurios žaliavos didelio svorio.

Reikalavimai darbuotojui

Privalumas - panašaus darbo patirtis.
Gebėjimas greitai reaguoti ir efektyviai valdyti situaciją.

Įmonė siūlo

Puikų darbo grafiką.
Neterminuotą darbo sutartį ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

800-1090 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
“FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.