Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Gi Group Lietuva

Kokybės kontrolierius - nuo 850 Eur į rankas - fiziškai nesunkus darbas

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Kaunas, Jonava, Kaišiadorys - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Jūsų laukia fiziškai nesunkus darbas vienoje moderniausių gamyklų Kaune - 850 EUR/mėn. į rankas + priedai už pasiektas normas.

DARBO POBŪDIS:
  • elektronikos detalių ir komponentų rūšiavimas;
  • detalių skenavimas;
  • apžiūra tikrinant, ar nėra broko.

Ieškome darbuotojų, kurie galės dirbti 1-2 mėn. (gali būti, kad reikės ir ilgiau).

GRAFIKAS:
Dieninė pamaina - 14:00-22:30
Naktinė pamaina - 22:00-06:30

DARBO VIETA:
Kaunas, Ramučiai.
Pasirūpinsime jūsų transportu į ir iš darbo.

Reikalavimai

  • Atsakingas požiūris;
  • Geras regėjimas ir dėmesys detalėms;
  • Gebėjimas dirbti kompiuteriu (pagrindai);
  • Noras pasiekti iškeltus tikslus.

Mes jums siūlome

  • Modernią, švarią, šiltą ir tvarkingą darbo aplinką;
  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus tikslus;
  • Nemokamą transportą iki darbo vietos ir iš jos;
  • Jaunus, draugiškus kolegas, multikultūrinį kolektyvą (50% darbuotjų - iš kitų šalių);
  • Saugią darbo aplinką: suteikiame apsauginius rūbus ir darbo priemones, įmonėje visur įrengti termovizoriai, tikrinantys darbuotojų temperatūrą, atsakingai dėvimos kaukės;
  • Reguliarias pertraukas, kurių metu galite naudotis įmonės virtuvėle arba žaisti stalo futbolą.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.