Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
AQ Wiring Systems UAB
Daugiau apie įmonę »

Kokybės užtikrinimo specialistas (-ė)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - AQ Wiring Systems UAB

Darbo pobūdis

Vykdyti bei kontroliuoti darbą su tiekėjais dėl gautų nekokybiškų medžiagų, įvertinti gautus iš tiekėjų atsakymus dėl priimtų koregavimo veiksmų; vykdyti atsiradusių nukrypimų nuo reikalavimų, neatitikčių priežasčių analizę, koregavimo veiksmų įgyvendinimo sekimą ir jų efektyvumo įvertinimą, sisteminti duomenis ir teikti ataskaitas; vykdyti kliento skundų nagrinėjimą; atsakyti į kliento skundus; analizuoti vidaus ir išorės broko atvejus, vesti jų statistiką; spresti kokybės problemas; ruošti mėnesines ataskaitas.

Reikalavimai

Ne žemesnis kaip aukštesnysis techninio profilio išsilavinimas;
kokybės užtikrinimo metodų žinios;
komunikabilumas, iniciatyvumas, greita orientacija situacijose;
analitinis mąstymas;
kompiuterinis raštingumas;
geros anglų kalbos žinios.
Privalumai:
Kokybės vadybos standarto ISO 9001 reikalavimų žinios;
panašaus darbo patirtis

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje, puikias darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą, šiuolaikiškai įrengtas patalpas, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą. Įmonėje galioja kolektyvinė sutartis pagal kurią taikomos papildomos socialinės išmokos, veikia medicinos punktas kuriame paslaugas darbuotojams teikia sveikatos priežiūros specialistė, šeimos gydytoja, akušerė.
Telefonas pasiteiravimui: .
Siųsdami savo gyvenimo aprašymą sutinkate, kad Jūsų nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios atrankos konkurso tikslais.
Duomenų tvarkytojas AQ Wiring Systems UAB (į. k.), Ramygalos g. 194E, Panevėžio m. sav., LT- Panevėžio m., Lietuva.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
AQ Wiring Systems UAB

AQ Wiring Systems UAB

AQ Wiring Systems UAB yra kabelių pynių bei elektromechaninių sistemų gamintoja.
AQ Wiring Systems UAB Panevėžyje įsikūrė 2001 metais. Per šį laikotarpį tapome vienu didžiausių regiono darbdavių, o komanda išaugo virš 750 darbuotojų, kurie specifines technines žinias įgyja dirbdami įmonėje.

Šiuo metu didžiausi įmonės klientai yra „Volvo“, „Renault“, „Mack Trucks“. Gaminiai eksportuojami į Suomiją, Švediją, Vokietiją, Prancūziją, JAV, Kanadą, Korėją, Kiniją, Naująją Zelandiją, Australiją ir kitas šalis. Įmonės stiprybė yra orientacija į klientus, paprastumas, socialiai atsakingas verslas, sąnaudų efektyvumas, pagarba ir atsakomybė prieš kolegas, klientus, verslo partnerius.

Mes Facebook'e: AQ Wiring Systems UAB
informacija apie AQ Wiring Systems UAB
1055 €
Vid. atlyginimas bruto
752
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 748 €
25% uždirba 748-978 €
25% uždirba 978-1294 €
25% uždirba nuo 1294 €

Panašūs skelbimai: