Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Xirgo Global“

Kokybės vadybininkas (-ė)

700-850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Xirgo Global“

Darbo pobūdis

  • Darbas klientų aptarnavimo padalinyje su įmonės sukurtu programiniu paketu
  • GPS įrangos ir jos priedų veikimo analizavimas ir ataskaitų ruošimas
  • Ataskaitų klientams pateikimas ir bendravimas su klientais nuotolinėmis ryšio priemonėmis
  • Aptarnavimo vadovo deleguotų užduočių vykdymas

Reikalavimai

  • Geri bendravimo įgūdžiai
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir įvykdyti darbus bei spręsti problemas
  • Analitinis mąstymas
  • Gebėjimas vykdyti kelias užduotis vienu metu

Privalumai:
  • Panašaus darbo patirtis
  • Aukštasis išsilavinimas elektronikos, telekomunikacijų, vadybos srityse
  • Esi įgijęs (-usi) gerus darbo su MS Excell įgūdžius.
  • Užsienio kalbų mokėjimas (anglų ir/arba rusų)

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų
  • Įdomų atsakingą darbą
  • Profesinio tobulėjimo galimybes
  • Karjeros perspektyvas tarptautinėje įmonėje
  • Puikią komandos dvasią su profesionaliais kolegomis, kurie mielai dalinasi savo patirtim
  • Užkandžius, kavą ir arbatą biure

Atlyginimas

700-850 €/mėn. į rankas

UAB “Xirgo Global” yra viena iš Baltijos šalių lyderių, dirbančių automobiliams skirtų elektronikos įrenginių gamybos ir IT sprendimų vystymo srityse. Įmonė nuolatos investuoja į naujus aukštą pridėtinę vertę kuriančius produktus ir paslaugas.

Xirgo Global transporto valdymo sistema Lietuvoje naudojasi virš 1200 skirtingų įmonių, o eksporto rinkos sparčiai plečiamos ir apima daugiau nei 70 šalių.

Pagrindinis Xirgo Global siekis - teikti aukščiausios kokybės inovatyvius produktus ir paslaugas, užtikrinant jų kokybę ir patikimumą klientams visame pasaulyje.

Įmonės gamybos linija sertifikuota ISO 9001/14001 kokybės standartu ir turi suteiktą E-Mark (E24) sertifikatą visai Xirgo Global FMS500 produktų linijai.
informacija apie UAB „Xirgo Global“
2387 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
81
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1620 €
25% uždirba 1620-2003 €
25% uždirba 2003-2999 €
25% uždirba nuo 2999 €