Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
AB „Pieno žvaigždės“

Kokybės vadybininkas

Nuo 1150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Panevėžys - AB „Pieno žvaigždės“

Darbo pobūdis

  • Integruotos kokybės vadybos sistemos, atitinkančios įdiegtų ir diegiamų maisto saugos ir kokybės vadybos, aplinkosaugos vadybos standartų reikalavimus, priežiūra, tobulinimas, įgyvendinimas;
  • Vidaus auditų, sanitarijos ir higienos reikalavimų vykdymo inspekcijų organizavimas, vykdymas ir rezultatų analizė;
  • Naujų dokumentų, susijusių su integruota maisto sauga ir kokybės vadyba, kūrimas/atnaujinimas ar kūrimo/atnaujinimo inicijavimas;
  • Pagalba kitiems įmonės darbuotojams susijusi su maisto saugos ir kokybės vadybos standartų reikalavimų taikymu, dokumentacijos ruošimu, duomenų sisteminimu;
  • Įmonės atstovavimas išorinių auditų metu.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (maisto sauga, maisto mokslas ir technologija, kt.);
  • Analogiško darbo patirtis arba patirtis kokybės užtikrinimo srityje būtų privalumas;
  • Geros anglų ir pageidautina rusų kalbų žinios;
  • Maisto saugos ir kokybės vadybos standartų išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Profesinio tobulėjimo seminarus ir renginius;
  • Nuolaidas įmonės gaminamai produkcijai, kitas socialines-tikslines išmokas ir priemones;
  • Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu).

Informacija telefonu

Atlyginimas

Nuo 1150 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Lietuvos pieno pramonės lyderė, valdanti įmones "Kauno pienas", Mažeikių pieninę, Pasvalio sūrinę ir "Panevėžio pienas".
informacija apie AB „Pieno žvaigždės“
3125 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
205
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1741 €
25% uždirba 1741-2100 €
25% uždirba 2100-3078 €
25% uždirba nuo 3078 €