Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Medicinos linija“

Kokybės vadybininkas

1300-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „Medicinos linija“

Darbo pobūdis

  • Rengti, prižiūrėti ir periodiškai atnaujinti produktų techninę dokumentaciją;
  • Užtikrinti produktų atitiktį techninių standartų reikalavimams;
  • Dalyvauti atliekant produktų neatitikčių priežasčių analizę;
  • Dalyvauti naujų produktų kūrimo projektuose, rengti susijusius dokumentus;
  • Vykdyti produkto priežiūrą po pateikimo rinkai, rinkti informaciją ir ją sisteminti
  • Teikti siūlymus veiklos gerinimui, ir vykdyti kitas susijusias veiklas;
  • Esant poreikiui dalyvauti audituose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas gamtos, chemijos krypties studijos);
  • Sėkminga panašaus darbo patirtis;
  • Puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu (dokumentai rengiami anglų kalba);
  • Puikus kompiuterinis raštingumas;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas ir gebėjimas greitai įsisavinti naujoves.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą stabiliai augančioje įmonėje;
  • Darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją ir atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Sėkmingai veikianti, inovatyvias odontologines medžiagas gaminanti įmonė, ieško naujo komandos nario Šiauliuose – kokybės vadybininko (-ės).
informacija apie UAB „Medicinos linija“
2202 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1454 €
25% uždirba 1454-1848 €
25% uždirba 1848-2561 €
25% uždirba nuo 2561 €