Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Emporionas“

Komandos vadovas darbui su naudotomis dalimis

950-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Emporionas“

Darbo pobūdis

Šiuo metu mes ieškome komandos vadovo darbui su naudotomis dalimis, kuris prisidėtų prie RRR.LT naudotų autodalių portalo klientų sėkmingo augimo.
  • Veiklai iškeltų tikslų vykdymo plano sudarymas ir vykdymas
  • Komandos suformavimą ir valdymą;
  • Klientų poreikių ir grįžtamojo ryšio surinkimas, sisteminimas ir perdavimas įmonės administracijai;

Reikalavimai

  • esi komunikabilus, drąsus, proaktyvus, nebijai užmegzti pokalbio su naujais žmonėmis, gali dirbti tiek komandoje, tiek ir savarankiškai, turi gerus laiko ir darbų organizavimo įgūdžius;
  • patirties formuojant ir valdant žmones
  • kompiuterinio raštingumo (privalomas);
  • laisvai bendrauji ne tik lietuvių, bet ir rusų kalba (pageidautina);
  • turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (privaloma);
  • patirtis dirbant su automobilių dalimis arba autolaužyne būtų didelis privalumas
  • patirtis dirbant su naudotų dalių e-prekybos procesais būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir nekasdienį projektą;
  • Galimybę pačiam inicijuoti procesų tobulinimą ir idėjų įgyvendinimą;
  • Dinamišką darbo ritmą;
  • Galimybę pačiam planuotis darbo laiką;
  • Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
  • Karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje;

Atlyginimas

950-2500 €/mėn. į rankas
Darbu užmokestis tiesiogiai priklauso nuo kandidato gabėjimų ir patirties. Numatoma fiksuota dalis ir mėnesiniai priedai

RRR.LT - tai ne vienerius metus rinkoje sėkmingai veikianti ir savo sektoriuje lyderiaujanti įmonė, kuri vienija daugiau nei 338 pardavėjų. Naudotų autodalių prekybą žingsnis po žingsnio keliame į internetinę erdvę – taip kardinaliai keisdami rinką ir didindami vartotojų ratą.
Manai, kad savo idėjomis, patirtimi ir kompetencijomis gali prisidėti prie šio Start-Up‘o augimo – kviečiame prisijungti.
informacija apie UAB „Emporionas“
2912 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
32
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1762 €
25% uždirba 1762-2823 €
25% uždirba 2823-3636 €
25% uždirba nuo 3636 €