Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
GARANT GROUP

Komercijos padalinio asistentas (-ė) UAB „Garant Service“

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

Klientų užklausų apdorojimas.
Pardavimų vadybininkų asistavimas.
Pasiūlymų, kitų dokumentų viešiesiems pirkimams ruošimas.
Darbas su programa NAVISION.
Kiti pareigybės darbai, organizuojant komercijos padalinio darbą.

Reikalavimai

Kalbėjimas: lietuvių, rusų, anglų – labai gerai.
Skaitymas, rašymas: lietuvių - puikiai; rusų, anglų – gerai.

Kompiuterinis raštingumas.
Dokumentų apdorojimas aukščiau minėtomis kalbomis.
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.
Greita orientacija, imlumas, noras tobulėti.
Panašaus darbo patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą, dinamišką, įdomų ir savarankišką darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje.
Realias karjeros galimybes įmonės ar įmonių grupės viduje.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
GARANT GROUP

GARANT GROUP

UAB „Garant Service“ atlieka laivų pagrindinių ir pagalbinių variklių, laivų ir kranto pramonės objektų įrangos remonto darbus, projektuoja ir gamina nestandartinius gaminius pagal individualius užsakovo poreikius. Įmonė savarankiškai arba kartu su partneriais dalyvauja stambiuose laivų modernizavimo projektuose, kapitaliniuose laivų remontuose ir naujos įrangos integravimo projektuose.
Įmonės stiprioji sritis: įvairių remontų atlikimas mobiliųjų inžinierių specialistų brigadų pagalba užtikrinant nepertraukiamą laivo eksploataciją. Mobiliosios inžinierių specialistų brigados parenkamos pagal kliento poreikį ir remonto pobūdį kartu organizuojant ir mobilių specialių įrankių siuntimą specifinių remontų atlikimui. Mobilios inžinierių specialistų brigados gali atlikti įvairaus sudėtingumo darbus bet kuriame pasaulio uoste ar laivo perėjimo metu neribojant laivo veiklos.
UAB „Garant Service“ teikia paslaugas bei prekes laivybos ir pramoniniams sektoriams krante ir jūroje, taip pat jūrinėms platformoms.
Pranašumą ir patrauklumą įmonei teikia ilgalaikė patirtis, patyrusi sertifikuotų inžinierių komanda, galinti suprasti kliento poreikius ir teikti paslaugas visą parą bet kurioje pasaulio vietoje.
UAB „Garant Service“, būdama Garant Group įmonių grupės nare, taip pat gali pasiūlyti ir kompleksinių paslaugų teikimą kartu su kitomis Garant Group įmonėmis.