Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Audrineta“

Komercijos vadovas (-ė)

2000-4000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Audrineta“

Darbo pobūdis

Mums reikia žmogaus, kuris gebėtų valdyti komandą, mokėtų sudaryti veiklos strategiją, biudžetą, analizuoti, motyvuoti komandą.

PAREIGYBĖS TIKSLAS:
Užtikrinti stabilų pardavimų augimą ir aukštą klientų aptarnavimo lygį. Darbas: B2B ir B2C prekybos procesų koordinavimas.

  • Aktyvi naujų klientų paieška, pardavimų skatinimas, komercinių pasiūlymų bei sutarčių rengimas;
  • Nuolatinis ryšių su klientais palaikymas, jų poreikių analizė ir formavimas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su dizainerėmis ir projektų vadovėmis, siekiant didinti pardavimus ir jų apimtį;
  • Derybų vedimas bei sutartinių įsipareigojimų vykdymo kontrolė;
  • Pardavimų strategijos kūrimas.
  • Pardavimų planų rengimas, jų siekimas;
  • Ataskaitų rengimas pagal produktų vystymo rezultatus.
  • Rinkos analizė,
  • Komandos atranka (pagal poreikį),

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Patirtis B2B ir B2C pardavimu koordinavime.
  • Aktyvumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą ir mokėjimas planuoti savo laiką;
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Analitinis bei kritinis mąstymas, orientacija į rezultatą;
  • Domėjimasis mūsų pramonės šaka, naujovėmis, konkurencine aplinka;
  • Logistikos išmanymas – privalumas.
  • Puikios rašytinės ir šnekamosios anglų k. žinios

Įmonė siūlo

  • Įdomų, nemonotonišką darbą;
  • Galimybes tobulėti;
  • Draugišką, palaikančią ir įkvepiančią komandą;
  • Visas darbui reikalingos priemonės.

Atlyginimas

2000-4000 €/mėn. į rankas
Taikoma priedų sistema

Interjero tekstilės srityje pradėjome dirbti 2002 metais ir per keletą veiklos metų pelnėme daugelio privačių bei verslo klientų pasitikėjimą. Šiandien bendradarbiaujame su daugiau nei 50 įmonių iš viso pasaulio, todėl galime išpildyti įvairiausius klientų pageidavimus. Jiems siūlome rinktis iš daugiau nei 100 tūkst. audinių.
informacija apie UAB „Audrineta“
1772 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1069 €
25% uždirba 1069-1651 €
25% uždirba 1651-2155 €
25% uždirba nuo 2155 €