Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Serpantinas"
Daugiau apie įmonę »

KOMERCIJOS VADOVAS (-Ė)

800–1200 Eur
Panevėžys - UAB "Serpantinas"

Pasiūlymas Jums:

Įdomus, atsakingas darbas šiuolaikiškos darbo priemonės, patogios darbo sąlygos; sąžiningas ir skaidrus darbo užmokestis; ilgalaikės karjeros perspektyvos; reguliarūs mokymai renginiai, smagios kolektyvo tradicijos, subalansuotas darbo krūvis; gerbiame savo darbuotojų nuopelnus ir kūrybinę iniciatyvą.

Serpantinas – tai finansiškai sėkminga, stabili ir ambicinga, Lietuvoje žinoma kompanija, rinkos lyderė, besivadovaujanti dviem vertybėmis: sąžininga konkurencija ir pagarba visiems rinkos dalyviams.

Nedvejokite – siųskite savo gyvenimo aprašymą (C.V.), pasikalbėkime! Galbūt tai darbo vieta, apie kurią seniai galvojote. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys:

Puikiai išmanyti įmonės siūlomą asortimentą, kurio apmokysime. Bendradarbiauti su visais įmonių grupės tiekėjais. Lankyti tarptautines parodas Lietuvoje ir už jos ribų. Rūpintis reikiamo likučių kiekio sandėlyje palaikymu, trūkstamos produkcijos užsakymu, ieškoti naujų tiekėju. Bendradarbiauti su kitais įmonės padaliniais, siekiant rezultato. Rinkodaros ir pardavimo funkcijų įmonėje planavimas, kontroliavimas ir koordinavimas. Nuoseklaus rodiklių augimo užtikrinimas, sutinkamai su įmonės iškeltais tikslais.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Aukštasis išsilavinimas; Komercijos vadovo darbo patirtis; Puikios lietuvių k. žinios, anglų k. ir rusų k. žinios; Profesionalūs bendravimo ir derybų įgūdžiai. Iniciatyvumas, orientaciją į rezultatą, gebėjimas dirbti savarankiškai; Puikiai išmanyti verslo aplinką, tendencijas ir vystymo galimybes; Gili komercinė įžvalga, gebėjimas pamatyti ir įgyvendinti verslo galimybes. Jūsų kompiuterinį raštingumą, kaip ir vairavimo įgūdžius laikytume savaime suprantamu dalyku; Jei turite gerosios patirties ir ambicijų savo karjerai – siųskite CV nedelsiant. Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (C.V.) iki 2019 m. balandžio mėn. 05 d.; Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame; Kviesime susitikti kandidatus, mūsų manymu, atitinkančius lūkesčius ir nelaukdami skelbimo termino.

Atlyginimas

800–1200 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Serpantinas"

UAB "Serpantinas"

UAB SERPANTINAS – jau daugiau nei 26 metus veikianti įmonė, suvirinimo rinkos lyderė Lietuvoje, veiklą vykdanti šešiuose filialuose Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose.
Mūsų darbuotojai yra dalis SERPANTINAS GROUP, kurią sudaro Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje įkurtos sėkmingai veikiančios įmonės. Esame oficialūs tokių garsių pasaulio bendrovių kaip ESAB, ELGA, MILLER, 3M, KOIKE, GLOBE, GEN SET, HARRIS, BINZEL, MARK, KUKA, KEMPER, SAFETY SYSTEMS, FEZER, MICROSTEP atstovai.
Prekiaujame suvirinimo, pjaustymo, pjovimo ir šlifavimo įranga, metalo apdirbimo įranga bei medžiagomis; jėgos, suvirinimo generatoriais; oro kompresoriais; elektriniais ir akumuliatoriniais įrankiais; robotais, skirtais darbo vietų automatizavimui, robotizavimui; CNC programinio metalo pjovimo įranga; oro valymo, vėdinimo ir kondicionavimo įranga; išmaniosiomis sandėliavimo sistemomis; specializuotais stacionariais vakuuminiais keltuvais.
Sužinokite daugiau:
Kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
Informacija apie UAB "Serpantinas"
1447 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1029 €
25% uždirba 1029-1287 €
25% uždirba 1287-1714 €
25% uždirba nuo 1714 €

Panašūs skelbimai: