Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Kotryna"
Daugiau apie įmonę »

KOMERCIJOS VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė) - Vaikų mados kategorija

Vilnius - UAB "Kotryna"

Darbo pobūdis

Ieškome naujo nario - komercijos vadybininko asistento(-ės) ir kviečiame prisijungti prie mūsų didelės komandos!
Jūs:
  • Suvesite vaikiškų rūbelių (OVS Kids, Mothercare ir Next prekės ženklų) pirkimo užsakymus į apskaitos sistemą;
  • Analizuosite asortimentą, pardavimų ir prekių likučių informaciją;
  • Ruošite ataskaitas;
  • Asistuosite komercijos vadybininkui įvairiais klausimais.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Domitės mados tendencijomis;
  • Esate įgiję bent 1-erių metų panašaus darbo patirtį;
  • Patirtis prekybinėje įmonėje - didelis privalumas;
  • Turite puikius darbu kompiuteriu įgūdžius (MS Office), ypač geras Excel žinias;
  • Gerai valdote anglų kalbą raštu ir žodžiu;
  • Esate atsakingi, norite tobulėti, gebate dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:
  • Darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas;
  • Karjeros galimybes;
  • Nuolaidas įmonės parduotuvėse.

„Kotryna Group“ - tai įmonių grupė, atstovaujanti tiek didžiausius prekių vaikams gamintojus, tiek ir žinomiausius prekių ženklus vaikams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonių grupei priklauso didžiausias Baltijos šalyse vaikiškų prekių parduotuvių tinklas, kurį sudaro tokie vardai, kaip „KidzOne”, „Kotryna”, „LEGO”, „Baby City", „Žaislų planeta", „OVS Kids“, "Mothercare“.
Plačiau apie įmonėje vykdomą asmens duomenų politiką www.kotrynagroup.com/en/lithuania/privacy-policy
Informacija apie UAB "Kotryna"
874 €
Vid. atlyginimas bruto
436
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Valdas Nanartavičius