Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „BALTICDIAG TECHNOLOGY“

KOMPIUTERIŲ TECHNIKAS (-Ė) (APMOKOME)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „BALTICDIAG TECHNOLOGY“

Darbo pobūdis

  • Kompiuterinės technikos problemų šalinimas, testavimas;
  • Programinės įrangos diegimas, konfiguravimas, problemų šalinimas;
  • Elektroninės įrangos testavimas, paruošimas galutiniam klientui;
  • Reikalingų detalių paieška ir užsakymas;
  • Klientų aptarnavimas nuotoliniu būdu.

Reikalavimai

  • Kompiuterinės technikos išmanymas;
  • Puiki anglų kalba;
  • Veiklumas ir savarankiškumas;
  • Gebėjimas organizuotis darbus;
  • Atidumas.

Mes siūlome

  • Darbą šiuolaikiškoje ir lyderiaujančioje savo srityje įmonėje;
  • Profesionalią, motyvuotą, jaunatvišką ir ambicingą komandą bei jos pagalbą;
  • Laiku mokamą, konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Įdomius projektus profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir lyderiaujančios savo srityje kompanijos, kurios sėkmės pagrindas yra komanda, kuri nuolat tobulėja ir kasdien prisideda prie įmonės nuoseklaus augimo ir tikslų siekimo.

Tiesiogiai dirbdami su žinomiausiais pasaulyje prekiniais ženklais, rūpinamės kokybiškos serviso įrangos tiekimu savo klientams užsienyje.

Šiandien mes - Baltijos šalyse sparčiai augantis serviso įrangos tiekėjas, kuris neketina sustoti!

informacija apie UAB „BALTICDIAG TECHNOLOGY“
1714 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.