Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
AB „Lytagra“

Kompiuterių technikas(-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - AB „Lytagra“

Darbo pobūdis

  • Kompiuterių, spausdintuvų, prekybinės įrangos ir kt. priežiūra;
  • Lokalių kompiuterinių tinklų aptarnavimas, gedimų diagnostika ir šalinimas;
  • vartotojų poreikių analizė, užregistruotų kreipinių sprendimas;
  • IP telefonijos administavimas;
  • darbuotojų bei naudotojų apmokymai.

Reikalavimai

  • išsilavinimas IT srityje;
  • patirtis aptarnaujant Microsoft šeimos operacines sistemas;
  • serverių administravimo patirtis;
  • techninės kompiuterinės įrangos žinios;
  • patirtis administruojant ir vystant informacines sistemas (privalumas);
  • patirtis su „MS dynamics NAV“ sistema (privalumas);
  • anglų kalbos žinios (rusų kalba privalumas).

Mes jums siūlome

  • Įdomų, tobulėti skatinantį ir kupiną iššūkių darbą;
  • Motyvuojantį atlyginimą, atitinkantį turimas kompetencijas.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Šiuo metu "Lytagra" - viena didžiausių žemės ūkį aprūpinančių technika bendrovių Lietuvoje, vienijanti 29 antrines įmones ir filialus, kuriuose dirba daugiau kaip 1000 darbuotojų, iš jų didžioji dalis - žemės ūkio specialistai. Tiekiamos ne vien atskiros žemės ūkio mašinos, o jų komplektai įvairioms žemės ūkio gamybos technologijoms, taip pat reikiamos atsarginės dalys, metalai ir įvairios medžiagos. Tai seniausia ir didžiausia šio profilio įmonė Lietuvoje.
informacija apie AB „Lytagra“
1501 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
672
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1173 €
25% uždirba 1173-1328 €
25% uždirba 1328-1699 €
25% uždirba nuo 1699 €