Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „AVON COSMETICS“

Komplektuotoja (-s)

Vilnius - UAB „AVON COSMETICS“

Darbo pobūdis

Užsakymų komplektavimas, dėžučių paruošimas, užsakymų tikrinimas;​
Dalyvavimas kampanijos keitime, linijos perbalansavime;​
Nustatytų procedūrų bei darbo saugos ir priešgaisrinės saugos instrukcijų laikymasis;​
Kokybiškas ir savalaikis darbų atlikimas;​
Atsakomybė už naudojamus darbo įrankius bei priemones, saugų prekių sandėliavimą, tvarką darbo vietoje.​

Reikalavimai

Panaši darbo patirtis - privalumas​;
Kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas;​
Gebėjimas atlikti užduotis tiksliai ir greitai​.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome prisijungti prie puikios ir draugiškos komandos, kuri padės Jums augti ir tobulėti.

Taip pat suteikiame:
  • papildomą sveikatos draudimą;
  • papildomas atostogų dienas;
  • priedus, kurie priklauso nuo Jūsų darbo rezultatų.

AVON – kompanija moterims – yra didžiausia kompanija pasaulyje, prekiaujanti grožio produktais tiesioginio pardavimo būdu. Mūsų metinė apyvarta viršija 10 milijardų JAV dolerių, mūsų gaminiais prekiauja daugiau nei 6 milijonai konsultantų daugiau nei 100 pasaulio valstybių. AVON siūlo ne tik kosmetiką, bet ir mados aksesuarus bei buičiai skirtus produktus.
informacija apie UAB „AVON COSMETICS“
2510 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
76
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1387 €
25% uždirba 1387-1890 €
25% uždirba 1890-2924 €
25% uždirba nuo 2924 €