Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Green Cafe“

konditerė/konditeris

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Green Cafe“

Darbo pobūdis

Sėkmingai dirbančioje UAB "Green Cafe" kavinėje kurti ir/arba ruošti konditerijos gaminius - desertus, tortus ir pyragus.

Reikalavimai

Patirtis;
Darbštumas;
Tvarkingumas;
Noras tobulėti;
Entuziazmas kurti naujoves.

Ką mes jums garantuojame

Geras darbo sąlygas, atlyginimo augimą nuo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

UAB GREEN CAFE kavinė Kaune orientuota į kavą, jos ruošimą ir į aukštą aptarnavimo kultūrą. Prie kavos žmonėms siūlome skanius, šviežius ir įdomius desertus, tortus bei pyragus.
informacija apie UAB „Green Cafe“
854 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.