Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „ALUVESTO“

Konstruktorius (-ė)

1250-2100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ALUVESTO“

Darbo pobūdis

UAB „Aluvesto projektai“, užsiimanti aliumininių konstrukcijų ( langų, durų, fasadų ) projektavimu ir gamyba siūlo darbo vietą konstruktoriui-(ei).
Darbo pobūdis: konstrukcijų projektavimas, brėžinių ruošimas, konstrukcijų gamybinės dokumentacijos ruošimas, derinimas su užsakovais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas dirbti „AutoCAD“ programa;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Techninės žinios inžinerijos srityje;
  • Bazinės anglų k. žinios;
  • Loginis mąstymas, noras dirbti, mokytis, tobulėti.
Privalumai:
Patirtis statybos srityje.
Darbo patirtis aliuminio konstrukcijų gamybos įmonėje

Įmonė siūlo

  • Bazinį atlyginimą
  • Priedą prie atlyginimo priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Profesinį tobulėjimą;
  • Visas rezultatui pasiekti reikalingas priemones;
  • Galimybė derinti darbo grafiką.

Atlyginimas

1250-2100 €/mėn. į rankas

UAB „Aluvesto projektai“ įmonė, turinti patirtį ir kompetenciją aliuminio - stiklo fasadų, langų ir durų projektavimo sprendimuose, gamyboje bei montavime. Vykdome projektus Lietuvoje, Skandinavijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kt. šalyse.
informacija apie UAB „ALUVESTO“
2823 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1796 €
25% uždirba 1796-2797 €
25% uždirba 2797-3529 €
25% uždirba nuo 3529 €