Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Paradis“

Konstruktorius

800-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Paradis“

Darbo pobūdis

  • Gaminių projektavimas ir paruošimas gamybai pagal įmonės ir klientų reikalavimus;
  • Produktų vystymas nuo įdėjos iki paleidimo gamybai;
  • Esamų gaminių tobulinimas;
  • Statybinių užduočių rengimas;

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis - techninis išsilavinimas (mechanika, mechatronika);
  • Darbo patirtis konstruktoriumi - projektuotoju gamybinėje metalo apdirbimo įmonėje (būtų privalumas)
  • Darbo AutoCad ir SolidWorks programomis įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas, Rusų kalba (būtų privalumas);

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
  • Visas darbui reikalingas priemones;

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Paradis“
1601 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1362 €
25% uždirba 1362-1580 €
25% uždirba 1580-1755 €
25% uždirba nuo 1755 €