Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Architektūra ir projektavimas"
Daugiau apie įmonę »

Konstruktorius

Klaipėda - UAB "Architektūra ir projektavimas"

Darbo pobūdis

Ieškome sumanaus konstruktoriaus, norinčio prisijungti prie kūrybingos projektavimo studijos.
Gali būti patyręs vilkas ar paskutinių kursų studentas, svarbu noras, motyvacija ir laiku atliktas darbas.

Darbo pobūdis - visapusiškas dalyvavimas procese nuo idėjos iki statybų darbų pradžios įvairiausios paskirties projektuose.

Reikalavimai

Privalumas - naudojama Revit programa;
Minimalūs reikalavimai: gebėjimas dirbti AutoCAD, bei atitinkamas išsilavinimas.

Mes jums siūlome

Darbo laikas - lankstus.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Esame jauna ir veržli įmonė ieškanti į kolektyvą konstruktoriaus.