Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „MAKVEŽA“

KONSULTANTAS (-Ė) PARDAVĖJAS (-A) MARIJAMPOLĖJE

1044-1160 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda - UAB „MAKVEŽA“

Darbo pobūdis

  • Malonus, operatyvus ir kokybiškas klientų aptarnavimas;
  • Prižiūrimos prekių grupės asortimento pristatymas klientams, pardavimų vykdymas;
  • Prekybinės salės priežiūra, kruopštus tvarkos palaikymas, lentynų prekėmis užpildymas, paruošimas pardavimui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Profesinis išsilavinimas pagal siūlomas pareigas;
  • Analogiško darbo patirtis - privalumas;
  • Geri bendravimo ir pardavimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas, dėmesingumas detalėms, sąžiningumas.

Prisijungti verta, nes mes Jums siūlome

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Atsakingą ir įdomų darbą viename didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje;
  • Palaikančią komandą ir vadovą, visapusį įvedimą į naują darbo aplinką;
  • Asmeninį ir profesinį augimą, dalyvaujant vidinėse mokymų programose, išoriniuose tiekėjų mokymuose, karjeros galimybes;
  • Papildomą skatinimą už pasiektus tikslus;
  • Galimybę įsitraukti į darbdavio įvaizdžio kūrimą;
  • Darbuotojų nuolaidų programą perkant Moki Veži parduotuvėse, papildomas partnerių nuolaidas ir pasiūlymus;
  • Nuotaikingus įmonės renginius, vasaros šventes, komandos formavimo veiklas.

Atlyginimas

1044-1160 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB MAKVEŽA – tai vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių statybinių, apdailos, šildymo, sodo ir daržo prekių tinklas, vienijantis 24 Moki Veži parduotuves visoje Lietuvoje, kuriame dirba daugiau nei 700 darbuotojų.
Moki Veži darbo aplinkoje vertinama: pagarba, lyderystė, tobulėjimas, profesionalumas, komandiškumas, ilgalaikiškumas, darbo efektyvumas ir kokybė.
Įmonė plečiasi ir maloniai kviečia prisijungti prie Moki Veži darbuotojų komandos!

informacija apie UAB „MAKVEŽA“
1584 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
731
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1152 €
25% uždirba 1152-1324 €
25% uždirba 1324-1587 €
25% uždirba nuo 1587 €