Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Konsultantas. Grupės vadovas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Formaliai tai fizinių ir juridinių asmenų konsultavimas, jų finasinių poreikių analizė, pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas, naujų klientų paieška, esamų klientų aptarnavimas.
Realiai tai prasminga ir atsakinga veikla.
Mes žinome, kad sėkmė lydi tuos, kurie žino ko nori ir tai pasiekia!

Reikalavimai

Tai greičiau sąlygos, kurios padės Tau tapti tikrai geru konsultantu:
Ambicingumas -noras siekti asmeninių tikslų;
Noras tobulėti -mokytis iš kolegų ir asmeninės patirties;
Bendravimo įgūdžiai - pasiruošimas priimti, išklausyti kitokią nuomonę ir konstruktyviai diskutuoti;
Gyvenimiška patirtis - asmeniniai pasiekimai bet kurioje srityje, kuriais didžiuojiesi;
Atsakingumas - duoto žodžio laikymasis, susitarimų vykdymas.

Gali būti, kad kai kurias išvardintas savybes Tu žinai kad turi, o kai kurių gal tiesiog nepastebėjai, bet tai nereiškia, kad negali kandidatuoti. Atsiųsk savo CV, ateik į pokalbį ir kokybišką grįžtamąjį ryšį mes Tau garantuojame!

Mes jums siūlome

Profesiją - pardavėjai, konsultantai, vadybininkai - tie, kurie būna arčiausiai kliento, padeda svarbiu momentu, sprendžia daugybę klausimų. Mes tikime, kad geriausiai šios kompetencijos lavinamos praktikoje, o pritaikomos visose gyvenimo srityse.

Visapusišką, pilną, išsamų paruošimą šiam darbui: specialius mokymus - gyvybės draudimo produktai, investavimas, rizikos įvertinimas bei profesinius mokymus - pardavimai, derybos, kūrybiškumas, lyderystė, asmeninis efektyvumas.

Mentorių - mūsų nuomone tai visiškai normalu, kad naujoje vietoje Tau reikės daug ko išmokti, kad viskas vyktų sklandžiai turėsi vyresniojo kolegos pagalbą - palaikymą tol, kol pradėsi savarankiškai dirbti.

Galimybę tapti grupės (komandos) vadovu - nuo pirmos dienos mes skatinsime siekti sutartų rezultatų ir ugdyti vadovavimo, lyderystės kompetencijas, kad kažkada pats taptumei mentoriumi.

Atlyginimą be lubų - mūsų tikslas "duoti Tau meškerę ir išmokyti žvejoti", tik nuo Tavęs priklausys kokie bus Tavo rezultatai.

Jei vis dar abejoji ar konsultanto veikla Tau - peržiūrėk šį skelbimą kelis kartus ir jei vis dar bus noras išbandyti save -susisiek su mumis!
Niekada nesužinosi ko atsisakei jei nepabandysi!

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Daivos Blažienės individuali veikla

Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas priklauso Austrijos draudimo grupei “Vienna Insurance Group”. “Vienna Insurance Group” yra viena didžiausių tarptautinių draudimo grupių Centrinėje ir Vidurio Europoje. Austrijos sostinėje įsikūrusi draudimo grupė savo istoriją skaičiuoja nuo 1824 metų, grupei priklauso apie 50 draudimo įmonių 25 šalyse. “Vienna Insurance Group” pasižymi aukštais tarptautiniais patikimumo reitingais (Standard & Poor’s A+).

Panašūs skelbimai: