Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“

Konsultavimo ūkiams projektų vadovas (-ė)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“

Darbo pobūdis

Aktyvus bendradarbiavimas su pieno ūkiais bei gilinimasis į ūkių efektyvumą
Pieno gamybos ūkių veiklos rodiklių analizavimas
Sprendimų parengimas ūkių veiklos rodiklių efektyvumo didinimui
Ekonominis įvertinimas ir verslo planų ruošimas ūkių efektyvinimo projektams
Pieno ūkių plėtros organizavimas
Komandinio darbo organizavimas

Reikalavimai

Žemės ūkio srities išsilavinimas, pageidautina gyvulininkystės technologijų arba veterinarijos;
Darbo patirtis žemės ūkio sektoriuje ne mažiau 5 metai;
Užsienio kalbų žinios, anglų k - privalumas;
Ekonominės žinios;
Organizuotumas bei analitinis mąstymas;
Orientacija į rezultatą;
Savarankiškumas.

Mes jums siūlome

Aukšto atsakomybės lygio poziciją gamybos įmonėje
Galimybę lanksčiam darbo grafikui
Visą parą galiojantį nelaimingų atsitikimų draudimą
Motyvacines priemones
DU 1500 – 2000 Eur neto

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

"Pienas LT" – viena moderniausių pieno perdirbimo gamyklų Baltijos regione, savo produkciją eksportuojanti į daugelį pasaulio šalių.
Esame vienas didžiausių žaidėjų Lietuvos Pieno pramonės rinkoje.

informacija apie Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“
2209 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
192
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1681 €
25% uždirba 1681-1903 €
25% uždirba 1903-2449 €
25% uždirba nuo 2449 €