Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
PlusPlus Baltic OU Lietuvos filialas

Kontaktų centro klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - PlusPlus Baltic OU Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

Tavęs laukiančios atsakomybės:
  • Ryšio su klientais (skolininkais) kūrimas ir palaikymas;
  • Atsiliepimas į kliento skambutį ir jam aktualios bei teisingos informacijos suteikimas;
  • Įmonės skolininkų bylų administravimas ir kontrolė;
  • Profesionalus, kokybiškas ir malonus klientų (skolininkų) aptarnavimas telefonu;

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Tu:
  • Gebi greitai ir savarankiškai dirbti, esi kruopštus (-i) ir atsakingas (-a);
  • Pasižymi puikiais klientų aptarnavimo ir derybiniais įgūdžiais;
  • Turi pardavimų telefonu patirties ir Tau tai patinka (vertinsime kaip didelį privalumą);
  • Susikalbi rusų ir/ar anglų kalba;
  • Turi gerus darbo laiko planavimo įgūdžius, gebėjimą greitai reaguoti stresinėse situacijose;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Verta tapti mūsų komandos nariu, Tau siūlome:
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas paprastumas, profesionalumas, pagarba, komandinis darbas ir noras laimėti;
  • Galimybę dirbti šaunių kolegų komandoje, tarp kurių tikrai rasi iš ko mokytis;
  • Laisvę iniciatyvai, kitokiam mąstymui bei drąsai kurti ir keisti;
  • Galimybes tobulinti savo kompetencijas;
  • Atlyginimą nuo 1000 Eur (neto).

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas

Mes - Estijos kapitalo bendrovės PlusPlus Baltic OU filialas Lietuvoje, veikiantis kreditų valdymo srityje Baltijos šalių regione
informacija apie PlusPlus Baltic OU Lietuvos filialas
3122 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius