UAB „G4S Lietuva“

Kontrolierius - galimybių paso tikrintojas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „G4S Lietuva“

Darbo pobūdis

galimybių paso patikra prekybos centre,
lankstus darbo grafikas,
darbas tinkantis tiek jaunam, tiek vyresniam.

Reikalavimai

Motyvacija dirbti,
sąžiningumas,
kruopštumas,
atsakingumas,
geri bendravimo įgūdžiai.
NEREIKALINGAS apsaugos darbuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome

  • Visada laiku mokamą sąžiningą darbo užmokestį;
  • Galimybę dirbti lanksčiu grafiku arba nepilną darbo dieną;
  • Darbo vietą ir jaunam ir vyresniam;
  • Sudaroma terminuota darbo sutartis iki kol bus reikalinga galimybių paso patikros paslauga;
  • Galimybė pakeisti pareigas ir tapti nuolatiniu įmonės apsaugos darbuotoju;
  • Darbo užmokestis nuo 700 EUR atskaičius mokesčius.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Pasaulinė saugos sprendimų lyderė "G4S" kviečia prisijungti naują komandos narį. "G4S" Lietuvoje patenka į didžiausių šalies darbdavių dešimtuką – dirba 1000 darbuotojų. Įmonė teikia elektroninės ir fizinės apsaugos, instaliavimo bei projektavimo paslaugas.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (4)
informacija apie UAB „G4S Lietuva“
932 €
Vid. atlyginimas bruto
1070
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 772 €
25% uždirba 772-794 €
25% uždirba 794-854 €
25% uždirba nuo 854 €