Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Expertus LT“

KOSMETIKOS IR PARFUMERIJOS KONSULTANTĖ (-AS) (DARBAS 0,5 ETATO)

420-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

  • Darbas kosmetikos parduotuvėje;
  • Pirkėjų konsultavimas ir pagalba, padedant išsirinkti tinkamiausius produktus;
  • Kosmetikos ir parfumerijos produktų atstovavimas;
  • Naujovių pristatymas;
  • Tvarkos lentynose priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis, dirbant su kosmetikos/parfumerijos produktais (didelis privalumas);
  • Aktyvumas, komunikabilumas, sąžiningumas, savarankiškumas;
  • Gebėjimas užmegzti kontaktą;
  • Mokėjimas parduoti bei orientacija į rezultatą.

Įmonė siūlo

  • Darbą ne pilnu etatu (~ 80 val. p/mėn.);
  • Darbą trijose Vilniuje esančiose DROGAS parduotuvėse ( PC „Akropolis“, PC „Ozas“, PC „Panorama“);
  • Atlyginimą (420 Eur į rankas) bei priedus už pardavimus;
  • Visas reikalingas darbo priemones ir mokymus.

Atlyginimas

420-600 €/mėn. į rankas

UAB Expertus LT klientas – tarptautinė įmonė, platinanti daugybės garsių prekių ženklų produktus Lietuvoje, tarp kurių „Hugo Boss“, „Gucci“, „Max Factor“, „Wella Professionals“ ir kt.