Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Ham-Log-Gruppe"
Daugiau apie įmonę »

KRAUTUVO VAIRUOTOJAMS(-OMS) SANDĖLYJE VOKIETIJOJE

Nuo 1400 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB "Ham-Log-Gruppe"

Darbo pobūdis

Prekių iškrovimas iš konteinerių. Iškrautų prekių kiekio, pakuočių ir taros sutikrinimas, pažeidimų fiksavimas. Naktinis darbas: pradžia 22:00 val, dirbama po 8 darbo valandas. Darbo laikas priklauso nuo darbo krūvio.
Visi nauji darbuotojai yra instruktuojami ir supažindinami su darbo vieta.

Reikalavimai

  • Būtinos elektrokrautuvo teisės;
  • Būtina darbo patirtis su krautuvu;
  • Patirtis su skeneriais;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Atidumas ir greita orentacija;
  • Gera fizinė sveikata;
  • Be žalingų įpročių;
  • Automobilis kelionei į/iš darbo (privalumas) ;
  • Vokiečių kalba nebūtina;

Mes jums siūlome

Vokišką darbo sutartį ir visas socialines garantijas, stabilias darbo valandas, laiku mokamą gerą atlyginimą priklausantį nuo rezultatų, apmokymus darbo vietoje, lankstų atostogų grafiką, suteikiami darbo rūbai. Apmokama už darbo avalynę, kurią įsigyjate patys (po 3 darbo mėnesių 50Eur pervedama į Jūsų banko sąskaitą kartu su darbo užmokesčiu). Kompensuojamos pirmos kelionės išlaidos iš Lietuvos į Vokietiją (100 Eur po 3 darbo mėnesių). Suteikiamas apgyvendinimas su visais patogumais, internetu netoli darbo vietos (komunalinių paslaugų mokestis 100Eur/mėn atskaičiuojama iš darbo užmokesčio).

Atlyginimas

Nuo 1400 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
UAB "Ham-Log-Gruppe"

UAB "Ham-Log-Gruppe"

Mes, HAM-LOG-GRUPPE, UAB, esame Lietuvoje registruota Vokietijos kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – kruopščių darbuotojų pritraukimas, konsultavimas, atranka, vertinimas, įdarbinimas stabilioje, augančioje kompanijoje HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje.

HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas logistikos sektoriui Vokietijoje ir kitose Europos šalyse, laikantis aukščiausių standartų ir vertybių, parūpinti partneriams kvalifikuotus ir motyvuotus darbuotojus darbui sandėliuose.
Mūsų darbuotojai yra didžiausias mūsų turtas. Užtikriname ir atsakome už tinkamus mokymus ir supažindinimą su darbais. Mūsų darbo sąlygos yra geresnės, negu įstatymais nustatytas minimalus standartas. Mes suteikiame kokybiškas ir saugias darbo priemones pasirūpiname darbuotojų apgyvendinimu, saugia gyvenamąja aplinka ir sąlygomis. Mūsų vadovai – lietuviai, visuomet pasirengę pagelbėti darbuotojams.

Informacija apie UAB "Ham-Log-Gruppe"
1591 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Lina Gudelionytė-Gylienė

Panašūs skelbimai: