Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Bauwerk Group Lietuva“

KRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) (APMOKOME)

1320-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Elektrėnai, Vievis, Kaišiadorys - UAB „Bauwerk Group Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Darbas elektriniais/aukštuminiais krautuvais
  • Užsakymų rinkimas
  • Sunkvežimių pakrovimas ir iškrovimas
  • Prekių priėmimas ir išdavimas
  • Darbo patirtis nebūtina, apmokome

Darbo vieta - Vievis.

  • Tel.

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras dirbti ir tobulėti
  • Atsakingumas

Mes jums siūlome

  • Stabilų atlyginimą su perspektyva augti;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

1320-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus atlyginimas sutariamas priklausomai nuo turimos patirties ir kvalifikacijos.

UAB "Bauwerk Group Lietuva" įsikūrusi Elektrėnuose - apie 50 km nuo Vilniaus ir Kauno.
Tai 28 metus sėkmingai dirbanti tarptautinė, didžiausia Europoje parketo gamybos įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės grindis namams ir sporto salėms. Pagarba ir dinamiškumas - tai vertybės, kuriomis mes gyvename ir kurios padeda mums siekti ambicingų tikslų.
Šiuo metu įmonėje dirba apie 900 atsakingų ir iššūkių nebijančių darbuotojų.
informacija apie UAB „Bauwerk Group Lietuva“
2286 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
896
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1749 €
25% uždirba 1749-2026 €
25% uždirba 2026-2562 €
25% uždirba nuo 2562 €